Grzegorz Kamiński

Wyobraźnia nie może nas ograniczać

Zmysłowa aromaterapia

0

Święta to idealny czas na prezenty… Jestem świadomy tego, że to zdanie jest jednym z najczęściej powtarzanych o tej porze roku. Zwłaszcza we wszelakiego rodzaju reklamach. Nie możemy jednak zaprzeczyć jego prawdziwości.  Dlaczego jednak warto wysłuchać akurat mnie i skorzystać z mojej oferty? Pozwól, że Ci wyjaśnię.

Aroma Group to nowy gracz na rynku. Jest to polska firma, która działa tak naprawdę dopiero od października 2010 roku. Pomimo tak krótkiego okresu na rynku jej produkty już zdobywają swoich zwolenników. Sądzę, że głównym czynnikiem jest to, że Aroma Group bazuje na produktach do aromaterapii  i codziennego użytku. W sklepie internetowym, dostępnym pod adresem http://zmyslowosc.biz.pl znajdziecie je wszystkie.

calmeline1.jpgCóż mogę polecić? Dla tych, którym termin aromaterapii nie jest obcy przygotowane zostały naturalne olejki zapachowe (eteryczne). Nie znajdziecie w nich żadnej chemii. Ich skład to w 100% wyciągi z roślin i owoców. Olejki te mają przeróżne właściwości lecznicze (pomagają na przeziębienia, wzmacniają system odpornościowy) i relaksacyjne. Można je wkraplać do kąpieli, do ciepłej wody (w celu inhalacji) czy nawet do płomienia w kominku. Na ich bazie powstały olejki zapachowe, których kompozycje docenią najbardziej wymagające osoby.

Do wprowadzenia pięknych aromatów do własnego domu oprócz olejków mogą służyć również nasze kadzidła. W odróżnieniu od tych najbardziej popularnych nasze tworzone są ręcznie na bazie proszku z drzewa sandałowego (a nie z węgla drzewnego jak w większości przypadków). Warto nadmienić, że składają się one wyłącznie z naturalnych składników, co nie jest bez znaczenia.calmeline1_2.jpg

Kolejny produkt dostępny w moim sklepie to sole – do kąpieli oraz pielęgnacji stóp. Nasz sole do kąpieli typu Exclusive nasączane są olejkiem ze słodkich migdałów. Dzięki jego właściwościom (nawilża, odżywia i uelastycznia skórę) sole te są idealne do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Stosowanie ich  wzmacnia barierę ochronną oraz przeciwdziała starzeniu skóry.

Trzy rodzaje, zawierających minerały z Morza Martwego, soli do stóp  sprawią, że Twoje stopy zregenerują się i będą świeże oraz zadbane.

Miłośników masaży ucieszę tym, że na dniach dostępne będą nasze olejki do masażu.

Na sam koniec zostawiłem produkt, który najwięcej przyjemności sprawia kobietom – perfumy. W naszej ofercie mamy 27 perfum dla kobiet oraz 25 dla mężczyzn. Cechą, która wyróżnia linię Calmeline od perfum konkurencyjnych firm jest różnorodność i intensywność zapachów. Ich stężenie wynosi aż 22% , dzięki czemu zapach bardzo długo utrzymuje się przy skórze. Każdy z flakoników zawiera mieszankę kilku lub nawet kilkudziesięciu różnych substancji.

Mam nadzieję, że tym długim tekstem udało mi się przekonać Cię do zakupów zarówno świątecznych, jak i codziennych w sklepie http://zmyslowosc.biz.pl

So, what do you think ?